FOTOMAÇ 🔵 Usta yazardan yıldız isme övgü dolu sözler! ’Beşiktaşlılar mutlu olabilirler artık’ – Shango Media
Football-FRONT-TRFootball-URGENT-TR

FOTOMAÇ 🔵 Usta yazardan yıldız isme övgü dolu sözler! ’Beşiktaşlılar mutlu olabilirler artık’

Her maç olduğu gibi defansın sigortası yine Necip’ti. Son dakikalarda iyi bir mücadele gösteren Kayserispor’un birkaç tehlikeli atağı kaleci Mert Günok’un ve Beşiktaş defansının gayretiyle önlendi. Sonuçta istenilen gol sesi bir türlü gelmedi ve beraberlik maçın hakkı oldu.

TURGAY DEMİR – VAR MISIN YOK MUSUN

Tam 14 yıl olmuş Kayseri Stadı açılalı. Açılışına da gitmiştik, o gün doğal olarak zeminin bozuk olduğunu ve açılışa yetişmediğini ama kısa sürede harika bir zemini olacağını söylemişlerdi. İnanmıştık! 14 yıl sonra hala aynı kötü zemin! Pes! Maça sonra geçeriz önce Muçi… Beşiktaşlılar mutlu olabilirler artık çok iyi bir oyuncuları var. Arnavut genç adam çok özel bir yetenek.

Santos onu dün en kötü şekilde kullanmak için elinden geleni yaptı ama buna rağmen Muçi her fırsatta kendini gösterdi. Santos gerçeği görüp Semih ve Muçi’yi önlü arkalı oynatıp kanatlara da iki hızlı oyuncu koyduğu zaman Beşiktaş’ın çok iyi bir hücum hattı olacaktır. Buna emin olabilirsiniz. Yenilerle devam edelim… Worrall tipik bir kesici, havadan iyi ama ayakları için aynı şeyi söylemek zor.

Bouton retour en haut de la page
Fermer